Kappelel

Knisja Marija Omm il-Knisja – Triq iċ-Ċinju

  • Responsabbli : Dun Andre Zaffarese
  • Quddies:
    • Fost il-Ġimgħa 6.00 p.m.
    • Ħdud u Festi 9.00 a.m., 10:30a.m.

Knisja Familja Mqaddsa – Il-Bidnija

  • Responsabbli : Dun Rafel De Martino
  • Quddies:
    • Foest il-Ġimgħa 6.00 p.m. (fix-xitwa), 6.30 p.m. (fis-sajf)
    • Ħdud u Festi 11.00 a.m.

Kappella fiċ-Ċentru Sant’ Andrija – Triq it-Trinkatur

  • Responsabbli: Dun Antoine Borg
  • Quddies:
    • Fost il-Ġimgħa 6.00 p.m.
    • Sibt 8.00 a.m.
    • Ħadd 8.00 a.m.

Kappella Ġesu Feddej – Triq il-Midbaħ

  • Responsabbli: Dun Salv Borg
  • Quddies:
    • Mit-Tnejn sal-Ġimgħa 6.30 p.m.
    • Ħadd 9.00 a.m.

Kappella Santa Monika – Triq Anġlu Gatt

  • Quddies:
    • Mit-Tnejn sal-Ġimgħa 6.30 a.m.
    • Sibt 6:30a.m., 6.30 p.m.
    • Ħadd 7.00 a.m., 8.30 a.m.
  • Aktar:
    • Quddiesa fil-Lejl tal-Milied
    • Eżercizzi fit-II Ġimgħa tar-Randan
    • Funzjonijiet f’Ħamis ix-Xirka u nhar il-Ġimgħa l-Kbira
    • Festa ta’ Santa Rita f’Mejju.
    • Adorazzjoni:
      • mit-Tnejn sal-Ġimgħa mid-9 sal-11am
      • l-Ewwel Ġimgħa tax-xahar mill-5 sas-6pm
      • t-Tielet Ġimgħa tax-xahar mill-5 sas-6pm

Kappella Madonna tal-Karmnu – Triq Ġlormu Cassar

  • Quddies:
    • Kuljum  6.30 a.m., 9.00 a.m.
    • Ħadd 6.30 a.m., 9.30 a.m.
    • L-Ewwel Tlieta Fl-4pm ta’ S. Piju tal-Pjagi
    • It-Tieni Tlieta Fl-4:30pm tal-Ħniena Divina
    • It-Tielet Tlieta Fl-4pm tal-Madonna tal-Karmnu
    • Ir-Raba Tlieta Fl-4.30pm tal-Beatu Nazju Falzon
  • Aktar:
    • Quddiesa fil-Lejl tal-Milied
    • Eżerċizzi fit-II Ġimgħa tar-Randan
    • Funzjonijiet tal-Ġimgħa Mqaddsa
    • Adorazzjoni l-Ewwel Ġimgħa tax-xahar mid-9.30 sat-3.30 p.m. u kull
    • Nhar ta’ Tlieta mid-9:30 sa 11:45am.

Kappella tal-Adorazzjoni – Triq il-Kostituzzjoni 

  • Ħinijiet tal-ftuħ:
    • It-Tnejn, Tlieta, Erbgħa u Ġimgħa: mid-9:00a.m. sad-9:00p.m.
    • Il-Ħamis u s-Sibt: mid-9:00a.m. sas- 6:00p.m.

Kappella Sant’ Andrija – Triq il-Qares

  • Responsabbli: Arċipriet
  • Ma jsirx Quddies 

Kappella Santa Margerita – Triq id-Dura

  • Responsabbli: Arċipriet
  • Speċjali:
    • Festa ta’ Santa Margerita, nhar l-20 ta’ Lulju

Kappella San Anton Abbati – Triq San Anton Abbati

  • Responsabbli: Arċipriet
  • Speċjali:
    • Ħadd fuq is-17 ta’ Jannar
    • Festa ta’ San Anton Abbati
    • Tberik ta’ l-annimali

Kappella San Silvestru – Triq San Silvestru

  • Responsabbli: Arċipriet 
  • Quddies:
    • Il-Ħadd 7.30 a.m.
  • Speċjali:
    • Festa ta’ San Silvestru fil-31 ta’ Diċembru

Kappella Madonna tal-Isperanza – Triq l-Isperanza

  • Responsabbli: Arċipriet
  • Speċjali:
    • Festa tal-Madonna fit-tielet Ħadd ta’ Novembru
  • Tista’ ssir iċ-Ċelebrazzjoni taż-Żwieġ

Kappella San Leonardu Abbati – Pjazza San Anard

  • Responsabbli: Arċipriet
  • Speċjali:
    • Festa ta’ San Leonardu
    • Ħadd fuq is-6 ta’ Novembru
    • Quddiesa bis-Supplika tal-Madonna ta’ Pompej fit-8 ta’ Mejju
    • Festa ta’ Sant’ Antnin ta’ Padova bit-tberik tal-Ħobż fit-13 ta’ Ġunju

Kappella tal-Viżitazzjoni (Ta’ Wejda) – Triq it-Torri

 

  • Responsabbli:  Arċipriet 
  • Quddies:
    • Hadd 8.00 a.m.
  • Speċjali:
    • Festa taż-Żjara ta’ Marija

Kappella tal-Oratorju Qalb ta’ Ġesu – Triq it-Torri

  • Responsabbli: Arċipriet 
  • Quddies:
    • Ħadd 8.00 a.m.

 

  • Speċjali:
    • Mejda ta’ l-Appostli fil-Ġimgħa Mqaddsa
    • Festa ta’ l-Oratorju
    • Tista’ ssir iċ-ċelebrazzjoni taż-żwieġ

Kappella San Pawl Eremita – f’Wied il-Għasel

 

  • Responsabbli: Arċipriet
  • Speċjali:
    • Festa ta’ San Pawl Eremita
    • Ħadd fuq il-15 ta’ Jannar
    • Festa tal-Madonna tal-Grazzja

Kappella Kunċizzjoni – Triq Ta’ Qali

  • Responsabbli: Arċipriet
  • Speċjali:
    • Quddiesa nhar it-8 ta’ Diċembru